Ayak Cerrahisi Ekibimiz

Ekibimiz

Prof. Dr. Şeref Aktaş

Prof.Dr. Şeref Aktaş, Şubat 1995 tarihinde Ortopedi Uzmanı olarak çalışmalarına başlamıştır. 1995-2002 yıllarında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi Anabilim Dalı bünyesinde ilk multidisipler Ayak Hastalıkları ve Cerrahisi Kliniğini kurarak Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisinden sorumlu öğretim üyesi olarak çalışan Dr. Şeref Aktaş, Kasım 2000 de Doçent Doktor ünvanını kazanmıştır. Ocak 2003-Mart 2009 tarihleri arasında Acıbadem Hastaneleri Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisinden sorumlu Ortopedi uzmanı olarak görev yapmıştır. Mart 2009 tarihinde, Istanbul Bilim Üniversitesi' nde Profesor Doktor kadrosuna atanmıştır. 2009-2011 yıllarında Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi, Ayak ve Ayak Bileği cerrahisi bölümünde çalışmalarını sürdürmüştür.
Mayıs 2011 tarihinde Ortopedidoktorum Kliniğini kuran Prof.Dr. Şeref Aktaş hastalarını Ortopedi Doktorum Kliniği'nde kabul etmektedir.

Ortopedi Doktorum Kliniği, modern muayene ve bekleme odaları, manupulasyon, alçı-atel uygulamaları, PRP, Botoks ve diğer terapatik enjeksiyonlar ile küçük müdahaleler gibi her türlü ameliyat dışı tedavilere uygun pansuman ve müdahale ünitesi, bebeklerde doğumsal kalça çıkığı, kas ve tendon hastalıklarında tanı imkanı veren ultrasonografi ünitesi, topuk dikeni, fibromiyalji, tenisci dirseği gibi hastalıkların tedavisinde kullanılan ESWT ünitesi, ayak sorunu yaşayan hastalara büyük katkı sağlayan Ayak basma şeklinin Analiz Cihazı ve Kişiye Özgü Tabanlık ünitesi ile faaliyet göstermektedir.
Ortopedi doktorum kliniğinde; Prof.Dr.Şeref Aktaş tarafından her türlü Ayak - Ayak Bileği hastalıklarının tanı ve tedavileri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, yatarak tedavi gerektiren durumlarda, Ortopedi Doktorum Kliniği, özel hastanelerin bir kısmı ile anlaşmalıdır.