Ayağa Özel Tabanlık Ünitesi

Ayağa Özel Tabanlık Ünitesi

Ayağa Özel Tabanlık Ünitesi, Ayakta görülen ağrı ve sorunların önemli bir kısmı ayak yapısından ve basış problemlerimizden kaynaklanmaktadır. Ayaklarımızda gördüğümüz nasırlar, topuk ve ayak ön tarafındaki ağrılar örnek olarak verilebilir. Ayak yapısındaki farklılıklar ile ayak tabanı basınç ve yük dağılımı değişiklik göstermektedir. Hatta aynı kişinin iki ayağının tabanlarındaki basınç farklılıkları görülmektedir.

Ayağa özel tabanlık ünitemizde AMFIT Digitizer Cihazının Ayak Basınç ölçme aygıtı sayesinde ayağa özel olarak ayağın 3 boyutlu şekli ortaya koyulmakta ve bu bilgiler Digitizer yardımı ile bilgisayar ortamına aktarılarak ayağın basma şekli ve basınç dağılımları görülmektedir.

İşte bu noktada Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisi Uzmanımız Prof. Dr. Şeref AKTAŞ, bilgisayar ortamında Ayak Tabanı Basma sorununuzun çözümüne yönelik olarak özel tabanlığın dizaynını yapmaktadır.

Prof.Dr.Şeref Aktaş tarafından son şekli verilen bilgisayar modeli kullanılarak Amfit Miling Cihazınca Ayağa Özel Tabanlık üretilmektedir. Ünitemizde üretilen tüm tabanlıkların ana materyelleri Amfit ABD firmasından sağlanmaktadır.

Prof. Dr. Şeref Aktaş, İstanbul Şişli Fulya’da ki özel muayenehanesinde çalışmaktadır. Prof. Dr. Şeref Aktaş’ a muayene olmak ve tedavinizin yapılmasını sağlamak için iletişim bilgilerimizdeki telefonları arayarak randevu alabilirsiniz.

 

“Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.”

 

Prof. Dr. Şeref AKTAŞ

Prof. Dr. Şeref AKTAŞ, Ayak ve Ayak Bileği konusunda Uzman Profesör doktordur. Uzun yıllar Ayak ve Ayak Bileği sorunları hakkında yurtiçi ve yurt dışında başarılı çalışmalar yapmıştır. Şu anda İstanbul Şişli Fulya'da kendi özel kliniğinde ayak ve ayak bileği şikayetleri olan hastalarını tedavi etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir